Usługi
Określenie oczekiwań najemcy jest dla nas najważniejsze.

1. Określenie oczekiwań najemcy jest dla nas najważniejsze.

Wychodząc z tego założenia staramy się jak najlepiej poznać potrzeby klienta i na tej podstawie zaproponować adekwatne rozwiązania. Uwzględniając aktualną sytuację na rynku nieruchomości i możliwy jej rozwój. Oczekiwania najemcy są dla nas celem który staramy się zrealizować.
Prezentacja ofert.

2. Prezentacja ofert.

Znając oczekiwania najemcy przedstawimy oferty, które będą w najwyższym stopniu je spełniać. Organizujemy spotkania i prezentujemy wybrane propozycje. Na bieżąco omawiamy zalety i wady przedstawianych ofert, słuchamy, aby podążać za zmieniającymi się oczekiwaniami klienta. Pracujemy do momentu znalezienia satysfakcjonującego rozwiązania.
Negocjacje

3. Negocjacje

Po wybraniu oferty służymy pomocą w trakcie rozmów dotyczących warunków najmu biura, planów aranżacji powierzchni, wszystkich istotnych aspektów związanych z wynajmem powierzchni. Szukamy optymalnych rozwiązań dla obu stron.
Podpisanie umowy.

4. Podpisanie umowy.

Jeśli mamy ustalone wszystkie istotne warunki umowy, przygotowujemy ją lub uczestniczymy w jej przygotowaniu. Staramy się, aby proces przebiegał sprawnie i zawarta umowa odzwierciedlała oczekiwania najemcy. Pomagamy realizować plany biznesowe.
Analiza

1. Analiza

Rozpoczynając współpracę analizujemy mocne i słabe strony nieruchomości. Przedstawimy aktualną sytuację rynkową oraz jej prognozę. Przedstawimy oferty konkurencyjne. Wspólnie omawiamy warunki najmu, które pozwolą efektywnie wynająć biura.
Poszukiwanie najemców

2. Poszukiwanie najemców

Przeprowadzimy kampanie marketingowe pozwalają nam pozyskiwać nowych klientów np. telemarketingowe, e-mailingowe itp. Posiadamy również własną bazę klientów zainteresowanych wynajmem powierzchni biurowych, którym przedstawiamy adekwatne do ich potrzeb propozycje. Promujemy projekty w Internecie, starając się dotrzeć do jak największej grupy klientów.
Prezentacje nieruchomości

3. Prezentacje nieruchomości

Prezentujemy nieruchomość potencjalnym najemcom spotkając się z nimi w obiekcie, jak również odwiedzamy naszych klientów i prezentujemy nieruchomości w ich biurach. Współpracujemy z innymi agencjami, aby uzyskać jak najlepsze efekty.
Wynajem

4. Wynajem

Doradzimy przy negocjacjach warunków umów lub negocjujemy w imieniu właściciela. Koordynujemy prace architektów, prawników, aby proces podpisywania umowy przebiegał jak najsprawniej. Nasza praca ma przynieść właścicielowi nieruchomości wymierne korzyści. Pracujemy dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych pozyskując wiarygodnych najemców.
Zobacz wszystkie Wydarzenia
Data dodania: 2018-08-23 08:16:20
Data dodania: 2018-08-02 12:57:58