Nasi klienci

 

W ostatnich latach z sukcesem pracowaliśmy dla wielu klientów. Wszystkim naszym Klientom, zarówno właścicielom jak i najemcom dziękujemy za współpracę.

 

W roku 2016 współpracowaliśmy z dotychczasowymi klientami, a nowymi zostali m.in. Instytut Wzornictwa Przemysłowego Sp. z o.o., Krajowa Izba Gospodarcza, Studio Sonica Sp. z o.o., Butcher's Pet Care Sp. z o.o., Curtis Development Sp. z o.o., HB Reavis Poland Sp. z o.o., Dynamo Sp. z o.o.

W 2015 roku udało się zrealizować wiele transakcji m.in. ponownie pracowaliśmy dla firmy Randstad Sp. z o.o oraz Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza, Fleishman Hillard Sp z o.o., BKW Polska i wielu innych. 

W pierwszym półroczu 2014 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wynajmie różnych powierzchni biurowych m.in. powierzchni biurowej dla Urzędu Transportu Kolejowego. Urząd zajmie powierzchnię 3600 mkw. w nowym biurowcu Eurocentrum w Al. Jerozolimskich.

W 2013 roku pracowaliśmy dla wielu znaczących klientów m.in. współpracowaliśmy z firmą Randstad Sp. z o.o. przy poszukiwaniu nowego biura dla firmy, po porównaniu ofert klient zdecydował o wynajmie biura (2700 mkw.) w budynku Eurocentrum w Al. Jerozolimskich.

Jednym z naszych klientów była również firma Skanska S.A., która za naszym pośrednictwem wynajęła biura przy ul. Gen. Zajączka, łącznie około 2000 mkw.

Poniżej nasi niektórzy klienci z ostatnich lat:

Dominium S.A., Viewpoint Group Sp. z o.o., Talent Q Sp. z o.o., Bireta Professional Translations, Aegon Services Sp. z o.o., TUI Poland Sp. z o.o., Inspro Sp. z o.o., G-Force Sp. z o.o., Kinglet Sp. z o.o., Brixx Sp. z o.o., Polski Holding Nieruchomości S.A., Future Electronics Polska Sp. z o.o., Larix Sp. z o.o., WBK TFI (PK 13 Sp. z o.o. S.K.A.), Ceragem Poland Sp. z o.o., Juveness-Symfonia Sp. z o.o., Sopharma Warszawa Sp. z o.o., Xplus S.A.,  IQFM Sp. z o.o, Gamma S.J., Freightliner PL Sp. z o.o.,  IERiGŻ PIB, New City II Sp. z o.o. SKA, Garrick Investments Sp. z o.o., Talex S.A.,   Capital Park S.A.,  Jake Vision Sp. z o.o., MDS Cardio Sp. z o.o., Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, bioMerieux Polska.